DiğerleriSosyal AğlarWhatsApp

WhatsApp Bir Kez Görüntülenebilen Fotoğraflar Özelliği

WhatsApp’tan bir kez görüntülenebilen fotoğraflar özelliği… Hepimizin kullandığı en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, getirdiği yeni bir özelliği kullanıma sundu. Gönderilen fotoğraf ve videoların sadece bir kez görüntülendikten sonra silinmesi ve telefona kaydedilmemesi. İlk olarak Snapchat daha sonra da İnstagram’dan aşina olduğumuz bu özellik yeni güncellemeyle WhatsApp’a da gelmiş oldu. 

WhatsApp Bir Kez Görüntülenebilen Fotoğraflar nasıl gönderilir? 

Whatsapp’ta tek seferlik fotoğraf göndermek oldukça basit.

WhatsApp bir kez görüntülenebilen fotoğraf gönderimi
WhatsApp bir kez görüntülenebilen foto gönderimi
  • Her zamanki gibi aynı şekilde göndereceğimiz fotoğrafı galeriden seçiyoruz. 
  • Daha sonra “1” sembolüne tıklayıp, gönderiyoruz. 
Whatsapp tek seferlik fotoğraf göndermek
Wp Bir Kez Görüntülenebilen Foto

Gördüğünüz gibi karşı taraf bu fotoyu açtığında size “açıldı” olarak bildirim gelmektedir. Fotoğrafı gönderdiğimiz kişi bunu sadece bir kez görebilir. İkinci kez açmak istediğinde açılmayacaktır. 

WhatsApp Bir Kez Görüntülenebilen Fotoğraflar ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi? 

WhatsApp Bir Kez Görüntülenebilen Fotoğraflar ss (ekran görüntüsü) alınca bildirim gider mi? Bu tek seferlik fotoların görüntüsünü alınca karşı tarafa bildirim gitmemektedir. Eee o zaman ne anlamı var dediğinizi duyar gibiyim ama her ne kadar saçma olsa da durum bu. Bu bir kez görüntülenen fotoğrafların ekran kaydını alıp saklayabilirsiniz. 

Tüm sosyal ağlar yavaş yavaş birbirinin aynısı olmaya devam ediyor. Kızışan bu rekabette kendini güncel tutan yenilikçiler ayakta kalacak gibi. Bir konunun daha sonuna gelmiş bulunmaktayız… Kişisel blog‘um için öneri, soru ve istek gibi her şeyi bana iletişim sekmesinden yazabilirsiniz. Sağlıcakla… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir