İnstagramSosyal Ağlar

İnstagram Ne Dinliyorum Özelliği

Yeniliklere doymak bilmeyen meta’dan instagram’a yeni bir özellik daha geldi. Bu seferki yeni özelliğimizin adı instagram ne dinliyorum özelliği. Eskilerin gözü yaşlı…

instagram Ne Dinliyorum Özelliği Nedir?

İnstagram dinlediğin müziği paylaşma özelliğiyle eskilerin gözü yaşlı. Z kuşağı pek bilmese de biraz daha yaşlıların MSN messenger zamanlarında severek kullandığı özellik bu sefer benzer şekilde instagramda. MSN’de dinlediğin müziği diğer arkadaşlarına gösterebiliyordun. İnstagram’ın bu yeni özelliğiyle notlar kısmında istediğiniz şarkıyı ekleyerek arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Hadi gelin fazla uzatmadan notlarda instagram dinlediğin müziği paylaşma nasıl yapılır?

İnstagram Dinlediğin Müziği Paylaşma Nasıl Yapılır?

İnstagram notlarda şarkı paylaşma şu şekilde yapılır;

  • Sağ üstten mesajlar butonuna tıklayınız.
  • En baştaki + simgesi bulunan kendi profil fotoğrafınıza dokunun.
  • Açılan sayfada profil fotosunun altındaki müzik notası butonuna tıklayın.
  • Ve eklemek istediğiniz şarkıyı aratıp bulun, ekleyin ve paylaş deyin.
instagram notlarda şarkı paylaşma nasıl yapılır
instagram ne dinliyorum şarkı paylaşma

Hepsi bu kadar. Ayrıca şarkıyı seçtikten sonra altına da bir not ekleyebilirsiniz. Notlar kısmında seçtiğiniz şarkı not olarak paylaşıldı.

İnstagram Notlarda Paylaştığın Şarkı Nasıl Silinir?

Yine aynı şekilde mesajlar butonuna tıklayıp kendi profil fotoğrafınızın üzerine tıklayıp notu silebilirsiniz. Böylelikle paylaştığınız şarkı notlardan kalkacaktır.

Siz bu özelliği nasıl buldunuz? Bence hoşlanılan kişiyle karşılıklı göndermeli şarkılar paylaşmak için mükemmel bir özellik. MSN’de kullanan nesil içinde oldukça özlem ve duygusallık içeren güzel bir özellik.

instagram ne dinliyorum özelliği konusuyla bir sosyal medya içeriğinin sonuna geldik. Daha çok böyle içerikler gelmeye devam etmesi için yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Farklı bir yazıda görüşmek üzere. İnstagram notlara güzel şarkılar bırakmayı unutmayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir