BlogSosyal AğlarUncategorizedUygulamalarım

Chrome ile aynı anda çoklu oturum açma

Chrome ile aynı anda çoklu oturum açma

Birden fazla hesabı aynı anda açma, Twitter Facebook instagram çoklu oturum açma.

chrome ile çoklu oturum açma    Günümüzde sosyal medya kullanımı almış başını gidiyor. Instagram, Facebook, Twitter, neredeyse hepsini aktif bir şekilde kullanıyor ve günün büyük bir bölümünü buralarda harcıyoruz. Hatta neredeyse hepimizin, bir çok sosyal platformda, birden fazla hesabı bulunmakta. Hal böyle olunca gerek kişisel, gerekse profesyonel olarak, sosyal medya hesaplarımızı yönetmek başlı başına bir sorun haline geldi.

Birden fazla Twitter, Facebook, Instagram hesabı kullanmak durumundaysanız bu hesaplara devamlı olarak giriş-çıkış yapmak çok zahmetli bir iş. Sürekli kullanılan sosyal medya hesapları ya da e-posta hesaplarını Google Chrome ile aynı anda açmak artık daha kolay. Vakit kaybedip uğraşmamak için belli başlı eklentiler veya uygulamalar mevcut fakat neredeyse çoğu ücretli ama Chrome’da istediğiniz kadar Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Gmail vb hesabları açabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan işte yöntem;

Google Chrome Giriş yapıyoruz.

Sağ üstte bulunana üç nokta yanındaki profil ikonuna tıklayıp açılan yerden “Kişileri Yönet”  diyoruz.
instagram ayni anda oturum acma

Açılan pencerede “Kişi Ekle” diyoruz.

Dilerseniz isim verebilirsiniz. “Ekle” butonuna basıyoruz ve sıfırdan yeni bir Google Chrome açılıyor hepsi bu kadar.
aynı anda birden fazla hesap açma

Gördüğünüz gibi her eklediğiniz yeni kişi ile hepsinde farklı bir sosyal medya hesabınıza giriş yapabilir ve farklı bir Twitter, Facebook, Instagram, Youtube hesabını aynı anda kullanabilirsiniz.

One thought on “Chrome ile aynı anda çoklu oturum açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir